Apartment De Luna
PRO VEŠKERÉ VAŠE REZERVACE
Apartment De Luna
PRO VEŠKERÉ VAŠE REZERVACE
Apartment De Luna
PRO VEŠKERÉ VAŠE REZERVACE

O NAŠEM APARTMÁNU

Nachází se ve střední Evropě, Praha je hlavní město České republiky, Apartment De Luna se nachází 12km od centra.  2 minuty chůze od apartmentu se nachází největší Asijská tržnice v Evropě, Sapa je také známé pod názvem „Little Hanoi“.

 V tržnici se nachází spousta restaurací, kde si hosté mohou ochutnat to nejlepší z vietnamské a čínské kuchyně. Nově zrekonstruované nákupní centrum Chodov, proslulé největším pražským kinem, s možností stravovaní pro každého, je vzdálené pouhých 10 minut cesty přímým autobusem.

POKOJE

V Apartment De Luna jsou k dispozici celkem 15 pokojů. Všechny pokoje jsou plně zařízené a přizpůsobené pro dvě nebo pro tři osoby.

Vybavení jednotlivých pokojů obsahuje satelitní televizi, bezdrátové Wi-Fi a plně vybavenou kuchyni i s vybavením potřebné k přípravě vlastního jídla včetně malé ledničky, myčky na nádobí a mikrovlnné trouby. Každý pokojů má vlastní koupelnu s vlastním fénem. Během svého pobytu je hostům k dispozici také prádelna.

KUCHYŇ

KOUPELNA

PARKOVÁNÍ

Návštěvníkům je dispozici bezplatné parkování v areálu apartmánu.
Aktuálně máme k dispozici 8 parkovacích míst.

Všechny jsou k dispozici na rezervaci.

JAK SE DOSTAT K NÁM

K De Luna je dostupná autobusovou zastávkou U Libušské Sokolovny, zastávka leží v blízkosti apartmánu, která vás zavede na nejbližší stanici metra Chodov nebo Kačerov, vzdálenou pouhých 10 minut. Na letiště Václava Havla dojedete autem za 30 minut.

Autobusem č. 119 z pražského letiště Václava Havla do stanice metra Hlavní Nádraží.
Autobusem č. 113, 331, 333 z metra Kačerov
Autobusem č. 197 z metra Chodov

Na autobusovou zastávku: U Libušské Sokolovny

Autem můžete využít polohu GPS: 50.004383, 14.464751
nebo
Adresa: Libušská 339/146, 142 00 Praha, Česká republika